fbpx

Uued Gaiami matid löövad silma särama

Sellel nädalal saabusid Baltfit e-poodi müügile uued Gaiami joogamatid. Gaiam on järjest rohkem hakanud panustama joogamattide disainile ning seda on ka uutelt mattidel kohe näha.

Gaiam joogamattide puhul tasub kindlasti ära mainimist, et matid on ka tervisele ohutud – matid on mittetoksililised, ei sisalda ühendeid DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP ega DNOP. See on ka üks oluline tunnus mis eristab kvaliteetmatte odavatest nn “hiinakatest”. Kvaliteetmati puhul saab alati kindel olla tema kvaliteedis ja ohutuses oma tervisele. See joogamatt on tervislik valik!

Gaiam joogamatid sobivad suurepäraselt võimlemisharjutusteks, igat tüüpi jooga, fitnessi ja pilatese jaoks. 

 

Gaiam Premium Capri, 6mm

Erilise disainiga ja väga rõõmsate värvidega kõrgekvaliteediline Premium joogamatt. Selliste erksate värvidega matte on väga vähe. 

Vaata lisaks

Gaiam Premium NIAGaRA, 6mm

Uhke mitmedimendionaalne blue-fade disainiga kõrgekvaliteediline Premium joogamatt. Joogamati paksus 6mm toetab hästi liigeseid ja eriti siis siis kui harjutust tehes hoiad pikalt ühte asendit. 

Vaata lisaks

Gaiam REVERSIBLE MYSTIC SKY, 6mm

See lillelise disainiga 2-poolse trükiga joogajamatt annab harjutusteks stabiilse ja mittelibiseva pinna. Märge reversible tähendab seda, et matt on kasutatav mõlemat pidi ja mati mõlemad pooled on ära disainitud.

Vaata lisaks